ADVERTEERDERS

wat kost het?


-Veenendaal totaal

Verspreidingsgebied
Veenendaal, Rhenen, Elst, Achterberg

Download volledige mediadocumentatie → Oplage: 30.500 exemplaren

Contact
Marcel van Manen
Damien v.d. Scheur

E-mailadres:
marcel@peterscommunicatie.nl
damien@peterscommunicatie.nl

-Ede totaal

Verspreidingsgebied
Ede, Lunteren, Bennekom, Otterlo, Wekerom, De Valk, Harskamp, Ederveen en De Klomp

Download volledige mediadocumentatie → Oplage: 40.500 exemplaren

Contact
Charlotte van Kessel

E-mailadres:
charlotte@peterscommunicatie.nl

-Heuvelrug totaal

Verspreidingsgebied
Renswoude, Scherpenzeel, Woudenberg, Maarn, Doorn, Maarsbergen, Overberg, Leersum, Amerongen p

Download volledige mediadocumentatie → Oplage: 20.500 exemplaren

Contact
Marcel van Manen
Ton Snijdersl

E-mailadres:
marcel@peterscommunicatie.nl
ton@peterscommunicatie.nl

-Veluwe totaal

Verspreidingsgebied
Barneveld, Kootwijkerbroek, Kootwijk, Stroe, Voorthuizen, Terschuur, Zwartebroek, De Glind, Garderen, Putten, Uddel, Elspeet en Vierhouten

Download volledige mediadocumentatie → Oplage: 23.000 exemplaren

Contact
Teunie Terpstran
Damien v.d. Scheur

E-mailadres:
teunie@peterscommunicatie.nl
damien@peterscommunicatie.nl

-Rijnstreek totaal

Verspreidingsgebied
Wageningen, Renkum, Heelsum, Doorwerth, Wolfheze en Oosterbeek

Download volledige mediadocumentatie → Oplage: 23.000 exemplaren

Contact
Ton Snijders
Damien v.d. Scheur

E-mailadres:
ton@peterscommunicatie.nll
damien@peterscommunicatie.nl

-Midden Betuwe totaal

Verspreidingsgebied
Dodewaard, Opheusden, Kesteren, Ochten, IJzendoorn, Echteld, Lienden, Ingen, Ommeren, Maurik, Eck en Wiel, Tiel, Wadenoyen, Zoelen, Kerk-Avezaath en Kapel-Avezaath

Download volledige mediadocumentatie → Oplage: 30.000 exemplaren

Contact
Hans Dupker

E-mailadres:
hans@peterscommunicatie.nl

-west Betuwe totaal

Verspreidingsgebied
Asch, Beusichem, Buren, Buurmalsen, Culemborg, Geldermalsen, Tricht, Meteren, Erichem, Heesselt, Ophemert, Ravenswaay, Varik, Waardenburg, Zoelmond, Deil, Neerijnen en Opijnen

Download volledige mediadocumentatie → Oplage: 23.000 exemplaren

Contact
Harriet Meskes

E-mailadres:
harriet@peterscommunicatie.nl

-Custom made

Verspreidingsgebied
Naar keuze

Download volledige mediadocumentatie → Oplage: Naar keuze

Contact
Wim Peters

E-mailadres:
wim@peterscommunicatie.nl